FRAME VOOR GASGAS MC 125 2023

FRAME voor GASGAS MC 125 2023
 
(1)  A54003001000FB
FRAME MC 125
 
(2)  79103002100
SUBFRAME
 
(3)  77303139000
BLIND RIVET NUT EM6-60LF/HX
 
(4)  0019080206S
FLAT HEAD SCREW M. ISA45 M8X20
 
(4)  0019080206S
FLAT HEAD SCREW M. ISA45 M8X20
 
(5)  79003003000
SPECIAL SCREW M8X18 TORX45 SS
 
(5)  79003003000
SPECIAL SCREW M8X18 TORX45 SS
 
(6)  5050301300001S
ENGINE BRACE, LEFT
 
(7)  5050301400001S
ENGINE BRACE, RIGHT
 
(8)  0035080206S
SHCS M8X20 TX45
 
(8)  0035080206S
SHCS M8X20 TX45
 
(9)  79607012000
TANK REST RUBBER
 
(10)  79111093000
PORTE-CABLES GAUCHE 19
 
(11)  0035080156S
AH-COLLAR SCREW M8X15 TORX45
 
(11)  0035080156S
AH-COLLAR SCREW M8X15 TORX45
 
(12)  58111076000
CABLE SUPPORT
 
(13)  50303089000
RACCORD DURITE RADIATEUR 97
 
(14)  54310086100
ECROU AUTOBLOQUANT
 
(15)  77203014000
ENGINE BRAC.SCR. M10X115
 
(16)  79107013010
PORTE-CABLES / PURGE RESERVOIR DR. 19
 
(17)  79103002010
GROUPE CONSOLE M6
 
(18)  0025080306
VIS
 
(18)  0025080306
VIS
 
(19)  0025060406
VIS
 
(20)  0125060003
RONDELLE DIN125 A6,4
 
(21)  79003040000
FOOTREST L/S 2016
 
(22)  79003041000
FOOTREST R/S 2016
 
(23)  0125100003
RONDELLE DIN125
 
(24)  79003044000
FOOTREST SPRING R/S 2016
 
(25)  54803044000
AXE REPOSE PIED 03
 
(26)  79003045000
FOOTREST SPRING L/S 2016
 
(27)  0094032250
PIN DIN 0094-3.2X25 NIRO
 
(28)  79003040033
FOOT PEGS SET CPL. 2016
 
(29)  0025050106
HH COLLAR SCREW M5X10 TX30
 
(29)  0025050106
HH COLLAR SCREW M5X10 TX30
 
(30)  54803092060
DOUILLE PROTECTION CADRE 2003
 
(30)  54803092060
DOUILLE PROTECTION CADRE 2003
 
(31)  44011076305
RILSAN 300/4,8MM
 
(31)  44011076305
RILSAN 300/4,8MM
 
(32)  44011176200
 
(33)  2510309410030
FRAME PROTECTION SET
 
(34)  79003002080
BLIND RIVET NUT M6 KNURLED
 
(35)  50335030001
PVC-HOSE 6X9
 
(36)  59001037000
VIS SPECIALE GUIDON 2000
 
(37)  0934080003
ECROU H DIN 934
 
(37)  0934080003
ECROU H DIN 934
 
(98)  79003053010
CHAIN SLIDING KIT BELOW CPL.16
 
(99)  50403096010
SPROCKET COVER KIT
Onderdeelnummer Produkt Stukprijs Incl. BTW Aantal
# 1

A54003001000FB

FRAME MC 125
# 2

79103002100

SUBFRAME
# 3

77303139000

BLIND RIVET NUT EM6-60LF/HX
# 4

0019080206S

FLAT HEAD SCREW M. ISA45 M8X20
# 5

79003003000

SPECIAL SCREW M8X18 TORX45 SS
# 6

5050301300001S

ENGINE BRACE, LEFT
# 7

5050301400001S

ENGINE BRACE, RIGHT
# 8

0035080206S

SHCS M8X20 TX45
# 9

79607012000

TANK REST RUBBER
# 10

79111093000

PORTE-CABLES GAUCHE 19
# 11

0035080156S

AH-COLLAR SCREW M8X15 TORX45
# 12

58111076000

CABLE SUPPORT
# 13

50303089000

RACCORD DURITE RADIATEUR 97
# 14

54310086100

ECROU AUTOBLOQUANT
# 15

77203014000

ENGINE BRAC.SCR. M10X115
# 16

79107013010

PORTE-CABLES / PURGE RESERVOIR DR. 19
# 17

79103002010

GROUPE CONSOLE M6
# 18

0025080306

VIS
# 19

0025060406

VIS
# 20

0125060003

RONDELLE DIN125 A6, 4
# 21

79003040000

FOOTREST L/S 2016
# 22

79003041000

FOOTREST R/S 2016
# 23

0125100003

RONDELLE DIN125
# 24

79003044000

FOOTREST SPRING R/S 2016
# 25

54803044000

AXE REPOSE PIED 03
# 26

79003045000

FOOTREST SPRING L/S 2016
# 27

0094032253

0094032250
PIN DIN 0094-3.2X25 NIRO
# 28

79003040033

FOOT PEGS SET CPL. 2016
# 29

0025050106

HH COLLAR SCREW M5X10 TX30
# 30

54803092060

DOUILLE PROTECTION CADRE 2003
# 31

44011076305

RILSAN 300/4, 8MM
# 32

44011176200

44011176200
Niet beschikbaar
# 33

2510309410030

FRAME PROTECTION SET
# 34

79003002080

BLIND RIVET NUT M6 KNURLED
# 35

50335030001

PVC-HOSE 6X9
# 36

59001037000

VIS SPECIALE GUIDON 2000
# 37

0934080003

ECROU H DIN 934
# 98

79003053010

CHAIN SLIDING KIT BELOW CPL.16
# 99

50403096010

SPROCKET COVER KIT
Houd er rekening mee dat de te koop aangeboden onderdelen onderdelen zijn uit de catalogus van de fabrikant, we moeten ze soms speciaal voor u bestellen bij GASGAS. Raadpleeg het gedeelte Verzending en Levering voor meer informatie over levertijden.
De schema's zijn niet contractueel, als u vragen heeft, staan onze professionals voor u klaar om u zo goed mogelijk te helpen en te adviseren.
Let er bij het toevoegen van een onderdeel aan uw winkelwagen op dat u de benodigde hoeveelheid bestelt. Houd er rekening mee dat de aangegeven eenheidsprijs de prijs is voor elk onderdeelnummer in hoeveelheid 1.
Onze onderdelen zijn originele en gloednieuwe reserveonderdelen van GASGAS, om u kwaliteit en duurzame componenten te garanderen. Als u vragen heeft, zijn wij er om u te helpen.
Bestel vandaag nog uw reserveonderdelen en ontvang ze direct thuis!

GASGAS MC 125 2023

125 2023 MC 125 MC 125
125 2023 MC 125 MC 125

MC 125

GASGAS CROSS

Cilinderinhoud: 125 cc
Jaar: 2023