ACHTERBRUG / SCHOKBREKER VOOR GASGAS TXT GP 280 2018

ACHTERBRUG / SCHOKBREKER voor GASGAS TXT GP 280 2018
(1)
(1)  BT35000013011
SCREW M10X63
(2)
(2)  BT30000GG-CKR-1
SHOCK ABSORBER OHLINS 2V TXT
(3)
(3)  T0310046
BOLT 10X46
(4)
(4)  BT671153013
BOLT
(5)
(5)  BT280212009
S/ARM SHAFT BOLT
(6)
(6)  C220001
GASKET SWINGARM PIVOT
(7)
(7)  BT280212032
SWINGARM PIVOT BISHING PRO
(8)
(8)  BT280712010
KICKSTAND TXT
(9)
(9)  BT280212108
SWINGARM BUSHING TXT
(10)
(10)  BT44500GGCNW1
SWINGARM SHAFT TRIAL RED
(11)
(11)  BT40000GG-CGS-1
SWINGARM TRIAL FACTORY 2015
(12)
(12)  BT42040RA3011
CHAIN GUIDE, TXT RAGA 2011
(13)
(13)  BT280236021
FRT. SPROCKET TXT (2 SCREW)
(14)
(14)  BT280412015
CHAIN BUFFER FRONT TXT
(15)
(15)  T0505012
BUTTOM HEAD SCREW 5X12
(16)
(16)  T4505020
RIVET, ALUMINUM 5X20
(17)
(17)  BT57350RA3011
PROTECTOR, SPROCKET TXT
(18)
(18)  T259349
SCREW 4.2X13
(19)
(19)  T3110003
NUT M10
(20)
(20)  T4001026
WASHER 10,5,X26X0,5
(21)
(21)  BT27712005
BUSHING LINKING 10MM
(22)
(22)  C230001
GASKET 15X21X2
(23)
(23)  BT27714009
BEARING
(24)
(24)  BT311003013
TAMPON AMORTISSEUR REIGER 3V
(25)
(25)  T0118038
SCREW 8X38
(26)
(26)  BT32100R3009
BUSHING
(27)
(27)  T2108002
NUT 8MM DIN 982
(28)
(28)  BT27914014
LINKAGE BUSHING
(29)
(29)  BT42000RCT3009
CTO CHAIN TENSIONER TXT
(30)
(30)  BT42010RA3010
CHAIN GUIDE
(31)
(31)  B560000
CHAIN TENSIONER PIVOT BUSHING
(32)
(32)  M122000
95 CHAIN TENSR SPRING
(33)
(33)  T0408030
ALLEN BOLT 8X30
(34)
(34)  BT30000083012
COMPLETE ROCKER ARM, TRIAL RAGA
(36)
(36)  T0210080
SCREW REAS SUSPENSION 10X80
(37)
(37)  BT27712014
BUSHING
(38)
(38)  C230000
GASKET
(39)
(39)  BT35000033012
SPECIAL SCREW ALLEN M10X125 12.9
(40)
(40)  BT30000063012
ROD SET TRIAL 2012 LINK 1
(41)
(41)  T21010003
NUT M10
(42)
(42)  T0310808
SPECIAL SCREW 8X8
(43)
(43)  BT14210R3009
SIDE STAND HOLDER
(44)
(44)  BT27712011
BUSHING
(45)
(45)  T0508016
BUTTONHEAD ALLEN BOLT 8X16
(46)
(46)  BT14250GG-CAT-1
SPRING SIDE STAND
(49)
(49)  T0406016N
SEAT/AIRBOX BOLT PRO 6X16 C/SUNK
(50)
(50)  BT280312025H
BRACKET
(51)
(51)  T0508020
SCREW 8X20
(52)
(52)  T4008016
WASHER 8X16X1,5
(53)
(53)  BT43000GGCKR1
BUSHING VIS SWINGRAN RED
(54)
(54)  ME25632025
O-RING 25X2
(55)
(55)  T0236010
SCREW 6X10
(57)
(57)  BT30010GG-CNW-1
SPRING OHLINS K=65N/MM
(58)
(58)  BT30011GG-CNW-1
SPRING OHLINS K=70N/MM
(59)
(59)  BT30012GG-CNW-1
SPRING OHLINS K=75N/MM
(60)
(60)  ET750502809
RETAINING PLATE
(61)
(61)  T0504010
BUTTONHEAD ALLEN BOLT 4X10
Onderdeelnummer Produkt
# 1
BT35000013011
SCREW M10X63
# 2
BT30000GG-CKR-1
SHOCK ABSORBER OHLINS 2V TXT
# 3
T0310046
BOLT 10X46
# 4
BT671153013
BOLT
# 5
BT280212009
S/ARM SHAFT BOLT
# 6
C220001
GASKET SWINGARM PIVOT
# 7
BT280212032
SWINGARM PIVOT BISHING PRO
# 8
BT280712010
KICKSTAND TXT
# 9
BT280212108
SWINGARM BUSHING TXT
# 10
BT44500GGCNW1
SWINGARM SHAFT TRIAL RED
# 11
BT40000GG-CGS-1
SWINGARM TRIAL FACTORY 2015
# 12
BT42040RA3011
CHAIN GUIDE, TXT RAGA 2011
# 13
BT280236021
FRT. SPROCKET TXT (2 SCREW)
# 14
BT280412015
CHAIN BUFFER FRONT TXT
# 15
T0505012
BUTTOM HEAD SCREW 5X12
Contact
# 16
T4505020
RIVET, ALUMINUM 5X20
# 17
BT57350RA3011
PROTECTOR, SPROCKET TXT
# 18
T259349
SCREW 4.2X13
# 19
T3110003
NUT M10
Contact
# 20
T4001026
WASHER 10, 5, X26X0, 5
# 21
BT27712005
BUSHING LINKING 10MM
# 22
C230001
GASKET 15X21X2
# 23
BT27714009
BEARING
# 24
BT311003013
TAMPON AMORTISSEUR REIGER 3V
Contact
# 25
T0118038
SCREW 8X38
# 26
BT32100R3009
BUSHING
# 27
T2108002
NUT 8MM DIN 982
Contact
# 28
BT27914014
LINKAGE BUSHING
# 29
BT42000RCT3009
CTO CHAIN TENSIONER TXT
# 30
BT42010RA3010
CHAIN GUIDE
# 31
B560000
CHAIN TENSIONER PIVOT BUSHING
# 32
M122000
95 CHAIN TENSR SPRING
# 33
T0408030
ALLEN BOLT 8X30
# 34
BT30000083012
COMPLETE ROCKER ARM, TRIAL RAGA
# 36
T0210080
SCREW REAS SUSPENSION 10X80
# 37
BT27712014
BUSHING
# 38
C230000
GASKET
# 39
BT35000033012
SPECIAL SCREW ALLEN M10X125 12.9
# 40
BT30000063012
ROD SET TRIAL 2012 LINK 1
# 41
T21010003
NUT M10
# 42
T0310808
SPECIAL SCREW 8X8
# 43
BT14210R3009
SIDE STAND HOLDER
# 44
BT27712011
BUSHING
# 45
T0508016
BUTTONHEAD ALLEN BOLT 8X16
# 46
BT14250GG-CAT-1
SPRING SIDE STAND
# 49
T0406016N
SEAT/AIRBOX BOLT PRO 6X16 C/SUNK
# 50
BT280312025H
BRACKET
# 51
T0508020
SCREW 8X20
# 52
T4008016
WASHER 8X16X1, 5
Contact
# 53
BT43000GGCKR1
BUSHING VIS SWINGRAN RED
# 54
ME25632025
O-RING 25X2
# 55
T0236010
SCREW 6X10
# 57
BT30010GG-CNW-1
SPRING OHLINS K=65N/MM
# 58
BT30011GG-CNW-1
SPRING OHLINS K=70N/MM
# 59
BT30012GG-CNW-1
SPRING OHLINS K=75N/MM
# 60
ET750502809
RETAINING PLATE
Contact
# 61
T0504010
BUTTONHEAD ALLEN BOLT 4X10
GASGAS TXT GP 280 ACHTERBRUG / SCHOKBREKER onderdelen diagram.

Een onderdeel is te selecteren in het afbeeldingscherm en tekstscherm.
Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies. Meer informatie ...