ACHTERWIEL VOOR GASGAS MC 125 2024

ACHTERWIEL voor GASGAS MC 125 2024
 
(1)  A5411000104401
 
(2)  A36010010044
REAR WHEEL HUB CMPL.
 
(3)  A46010011000
BEARING SPACER TUBE 121.5MM
 
(3)  A46010011000
BEARING SPACER TUBE 121.5MM
 
(4)  0625060058
ROULEMENT
 
(4)  0625060058
ROULEMENT
 
(4)  0625060058
ROULEMENT
 
(5)  0472047175
CIRCLIPS
 
(5)  0472047175
CIRCLIPS
 
(6)  0760324771
JOINT
 
(6)  0760324771
JOINT
 
(6)  0760324771
JOINT
 
(7)  A46010016000
SPACING TUBE REAR WHEEL
 
(7)  A46010016000
SPACING TUBE REAR WHEEL
 
(7)  A46010016000
SPACING TUBE REAR WHEEL
 
(8)  A54010071206
SPOKE
 
(8)  A54010071206
SPOKE
 
(9)  A54009072000
SPOKE NIPPLE M4.5
 
(9)  A54009072000
SPOKE NIPPLE M4.5
 
(10)  7911007000001
RIM 19X2.15
 
(11)  A59010060000
BRAKE DISC REAR D=220MM
 
(12)  59009062013
VIS SP
 
(13)  50310073200
RUBAN POUR JANTE 18''
 
(19)  7771015104801
REAR SPROCKET 48-T
(19)  7771015104901
SPROCKET 49-Z
(19)  7771015105001
REAR SPROCKET 50-T
(19)  7771015105201
REAR SPROCKET 52-T
(19)  7771015105101
SPROCKET 51-Z NATURE
 
(21)  0019080266S
COUNTER-SUNK SCREW ISA45 M8X26
 
(22)  06923080003
HEX NUT EN 1661 M8 WS13
 
(23)  50310165118
CHAINE 5/8X1/4'' MX
 
(23)  50310165118
CHAINE 5/8X1/4'' MX
 
(23)  A54110067118
 
(23)  A54110067118
 
(24)  50310166000
ATTACHERAPIDE POUR 50310165118
 
(25)  A54110066000
 
(33)  78110090200
TYRE LOCKER 2,15"
 
(34)  77110090050
NUT FOR WHEEL HOLDER
 
(38)  55003135000
BOUCHON C/C
 
(40)  A46010085044
WHEEL SPINDLE REAR WHEEL CMPL.
 
(41)  A46010084000
CHAIN TENSION ADJUSTER RIGHT
 
(42)  50304040100
VIS M10X1,25X50 WS=10
 
(42)  50304040100
VIS M10X1,25X50 WS=10
 
(43)  58414030000
ECROU DE TENDEUR 2000
 
(43)  58414030000
ECROU DE TENDEUR 2000
 
(44)  A46010086000
COLLAR NUT M22X1,5 WS=30
97
(97)  A46010015010
WHEEL BEARING REPAIR KIT
 
(98)  SPAA13U51AM1186
DRIVETRAIN SET SX 13T/51T
 
(99)  00050001000
SPOKE KIT REAR 19
Onderdeelnummer Produkt Stukprijs Incl. BTW Aantal
# 1

A5411000104401

A5411000104401
# 2

A36010010044

REAR WHEEL HUB CMPL.
# 3

A46010011000

BEARING SPACER TUBE 121.5MM
# 4

0625060058

ROULEMENT
# 5

0472047175

CIRCLIPS
# 6

0760324771

JOINT
# 7

A46010016000

SPACING TUBE REAR WHEEL
# 8

A54010071206

SPOKE
# 9

A54009072000

SPOKE NIPPLE M4.5
# 10

7911007000001

RIM 19X2.15
# 11

A59010060000

BRAKE DISC REAR D=220MM
# 12

59009062013

VIS SP
# 13

50310073200

RUBAN POUR JANTE 18''
# 19

7771015104801

REAR SPROCKET 48-T
# 19

7771015104901

SPROCKET 49-Z
# 19

7771015105001

REAR SPROCKET 50-T
# 19

7771015105201

REAR SPROCKET 52-T
# 19

A5401005105101

7771015105101
SPROCKET 51-Z NATURE
# 21

0019080266S

COUNTER-SUNK SCREW ISA45 M8X26
# 22

06923080003

HEX NUT EN 1661 M8 WS13
# 23

50310165118

CHAINE 5/8X1/4'' MX
# 23

A54110067118

A54110067118
Niet beschikbaar
# 24

50310166000

ATTACHERAPIDE POUR 50310165118
# 25

A54110066000

A54110066000
Niet beschikbaar
# 33

78110090200

TYRE LOCKER 2, 15"
# 34

77110090050

NUT FOR WHEEL HOLDER
# 38

55003135000

BOUCHON C/C
# 40

A46010085044

WHEEL SPINDLE REAR WHEEL CMPL.
# 41

A46010084000

CHAIN TENSION ADJUSTER RIGHT
# 42

50304040100

VIS M10X1, 25X50 WS=10
# 43

58414030000

ECROU DE TENDEUR 2000
# 44

A46010086000

COLLAR NUT M22X1, 5 WS=30
# 97

A46010015010

WHEEL BEARING REPAIR KIT
# 98

SPAA13U51AM1186

DRIVETRAIN SET SX 13T/51T
# 99

00050001000

SPOKE KIT REAR 19
Houd er rekening mee dat de te koop aangeboden onderdelen onderdelen zijn uit de catalogus van de fabrikant, we moeten ze soms speciaal voor u bestellen bij GASGAS. Raadpleeg het gedeelte Verzending en Levering voor meer informatie over levertijden.
De schema's zijn niet contractueel, als u vragen heeft, staan onze professionals voor u klaar om u zo goed mogelijk te helpen en te adviseren.
Selecteer het gewenste onderdeelnummer in het diagram of raadpleeg de lijst hierboven om de informatie en prijzen met betrekking tot de verschillende onderdelen te vinden.
Zorg ervoor dat u de vereiste hoeveelheid bestelt wanneer u een onderdeel aan uw winkelwagentje toevoegt. Houd er rekening mee dat de aangegeven eenheidsprijs de prijs is voor elk onderdeelnummer in hoeveelheid 1.
Vind op deze pagina alle originele onderdelen met betrekking tot de ACHTERWIEL van uw GASGAS MC 125 van 2024. Laat het ons weten als u vragen heeft.

Originele onderdelen voor GASGAS MC 125 2024

GASGAS MC 125 2024

125 2024 MC 125 MC 125
MC 125
GASGAS CROSS
Cilinderinhoud: 125 cc
Jaar: 2024